следва
Shine On Me
Dan Auerbach
10
Pop-out player
Woman in love
Liz McClarnoan

U2, Whitesnake, Motorhead....

В края на тази година или началото на следващата се очаква 3D филм за U2 да влезе в 3D кината по света.

Публикувано на 19 Март 2007
U2, Whitesnake, Motorhead....

В края на тази година или началото на следващата се очаква 3D филм за U2 да влезе в 3D кината по света.  Лентата ще е комбинация от концерти на групата в Южна Африка, с продължителност около 90 минути и ще включва 15 песни. Създателите на филма работят и над това, как той да може да се прожектира и в стандартните киносалони.

Whitesnake са готови да поемат на турне през лятото, а в момента продължават работа по поредния си студиен албум.  Като работно заглавие бандата е избрала "Good to Be Bad", а появата му е планирана за октомври 2007 г. чрез немския лейбъл SPV. Едно от четирите неиздавани парчета, които бяха включени в миналогодишния концертен албум на Whitesnake "Live... In the Shadow of the Blues"  - "Ready to Rock" вече има и нов видеоклип.

Втората голяма група на "Калиакра рок фест" ще е Motorhead. Бандата пристига за участие в България на 29 юни на стадион "Калиакра" в Каварна. Те ще забият на наша територия като част от европейското турне за представяне на последния им албум Kiss of Death, което стартира през май и ще мине през Франция, Германия, Италия, Чехия и др. Предварителната продажба на билети ще стартира на 23 март при цена 30 лева и могат да бъдат закупени от билетен център-НДК, както и чрез  сайтовете за разпространение.

Vision Divine ще издадат нов студиен албум на 4 юни чрез Scarlet Records. "The 25th Hour" е продуциран от Тимо Толки от Stratovarius и Луиджи Стефани работили с групата и по предходния им албум "The Perfect Machine" (2005). Заедно с пускането на "The 25th Hour"  Vision Divine  ще заминат на турне в Азия и Южна Америка.

Fear Factory работят над втори албум с ремикси, който се очаква на пазара в края на 2007-ма година. който би трябвало да бъде на музикалния пазар до края на годината. Първият подобен албум на групата беше "Remanufacture" от средата на 90-те.

Blind Guardian ще взривят българските си фенове на 17 май от 19 ч. в зала зала "Фестивална". Билетите са на цени от 35 лв. за предварителна продажба и 45 лв. в деня на концерта.

Ключови думи: