Слушай онлайн

Новина за изненадващо сътрудничество се появи в понеделник. Шарън Озбърн, съпруга и мениджър на Ози Озбърн, обяви в своето токшоу „The Talk“, че Ози Озбърн работи с Елтън Джон по нова песен.
Запитана от другия водещ – Кари Ан Инаба, какво има през 2020-а година за Ози, Шарън отвръща – „Много хубави неща…той ще се завърне сред феновете си, ще прави това, което обича, а именно турнета и да бъде навън, сред своите почитатели. И също има нова музика, което е страхотно. Всички тези негови приятели, които свирят с него. Прави песен и с Елтън. Толкова много хубави неща“, заяви Шарън Озбърн.
Все още не е ясно дали сътрудничеството с Елтън Джон ще е част от предстоящия самостоятелен албум на Принца на мрака – „ Ordinary Man“.