Слушай онлайн

Годината беше трудна за Ози Озбърн. Здравословните му проблеми го отклониха от плановете му за концерти по-рано тази година. Въпреки че той няма търпение да се завърне на сцената, му се наложи отново да отложи предстоящи концерти. Ще пострадат европейските дати от турнето на Принца на мрака .
Ето какво каза Ози във видеообръщение:
„Тук съм, за да ви дам последна информация за състоянието ми. Както вероятно знаете, или пък не, в началото на тази година имах тежко падане. Прецаках прешлените на врата си и ми се наложи да претърпя операция. Имам повече чаркове във врата, отколкото в колата си.
Не умирам, а се възстановявам – просто отнема малко повече време, отколкото всички смятаха. Отегчен съм до смърт от това да стоя в шибаното си легло по цял ден. Нямам търпение да вдигна задника си и отново да изляза пред вас, но ще се наложи да имате малко повече търпение. Отлагам концертните си дати в Европа, защото не съм готов“, каза легендарният музикант.
Ози подчерта, че не се оттегля от турнетата, че все още има концерти пред себе си, но иска да е на сто процента готов за тях. Той допълни, че се задава и нов албум.