Сайтът Blabbermouth.net публикува информацията, че китаристът Тони Айоми е потвърдил пред вестник "Бирмингам Мейл" събирането на оригиналния състав на Black Sabbath. Айоми потвърди, че заедно с Ози Озбърн, Гийзър Бътлър и Бил Уорд влизат в студио, за да издадат нов албум следващата година.
"Нямаме търпение и смятаме, че нещата, които пишем, са много добри", каза Айоми. "Завръщаме се към старите, оригинални неща".
Китаристът добавя, че на Ози му е било най-трудно да пази тайна. "Той (Ози) има много телевизионни участия и го питат за реюниън, а той отговаря 'Никога не казвам никога' На мен ми каза - 'Не знам какво да им казвам'".
Единствените притеснения на Тони Айоми са за здравето на барабаниста Бил Уорд, който получи сърдечен удар през 1998. Според Айоми, Уорд не е сто процента възстановен, след като преди няколко месеца се подложи на операция.