преди 1 мин.
No Sleep Till Brooklyn
Beastie Boys
сега
Shine On Me
Dan Auerbach
10
Pop-out player
Woman in love
Liz McClarnoan

Холандците Epica с концерт у нас през март

   В съботната  вечер на 26-ти март 2011 г.

Публикувано на 02 Февруари 2011
Холандците Epica с концерт у нас през март
   В съботната  вечер на 26-ти март 2011 г. ще бъдем  свидетели на първото гостуване  в София на може би най-актуалната симфо-готик метъл група в момента - EPICA (Холандия).

   Групата има зад гърба си пет студийни албума, многобройни турнета в Европа, Северна и Южна Америка, а в рамките на настоящото пролетното турне ще видим EPICA в пълен състав - със спиращата дъха Simone Simons (вокали), със забележителния композитор и текстописец Mark Jansen (китари и вокали, ex-After Forever) и познатия от God Dethroned китарен перфекционист Isaac Delahaye.

   На концерта в зала Юбилейна ни очаква магическа  смес от класически симфо мелодии, готик  и хеви метъл от най-високо качество, а акцентът в изпълненията ще бъде върху високо оценения от фенове и критика последен албум - Design Your Universe, без обаче да бъдат подминати и най-култовите песни от предишните албуми на групата.

   Промо-билетите за концерта бяха разграбени за броени часове, а в момента в редовна  продажба са билети на цена от 36 лева. Концертната  зала е с ограничен капацитет  и ако  в деня на събитието все  още има билети - те ще са на цена от 42 лева.

   Очаквайте и още новини и подробности за първото гостуване на EPICA в София.
Ключови думи: