Слушай онлайн
Five Finger Death Punch няма да си вземат почивка след страхотния двоен „Wrong Side of Heaven and the Righteous Side of Hell”, който беше последван от дълго турне.
Една от най-здраво работещите банди се завръща с поредица концерти през пролетта, а най-вероятно ще изпълнява и нова музика.
Групата работи по новия си диск от края на есенното си турне през 2014 година. Все още няма обявена официална дата за издаването му, но Five Finger Death Punch определено възнамеряват той да излезе през тази година.
Бандата ще напусне студиото в края на април и началото на май за участия във фестивали. Първият концерт е на фестивала WJRR Earthday Birthday в Орландо, а обявената дата е 25 април. Последният им пролетен концерт в САЩ ще е на 9 май в Съмърсет, където ще се проведе фестивала Northern Invasion.