следва
Shine On Me
Dan Auerbach
10
Pop-out player
Woman in love
Liz McClarnoan

Джийн Симънс оправдан по едно обвинение, подсъдим по ново

   Джийн Симънс има една добра и една лоша новина за вас.

Публикувано на 31 Май 2010
Джийн Симънс оправдан по едно обвинение, подсъдим по ново
   Джийн Симънс има една добра и една лоша новина за вас. Звездата от KISS няма да отговаря пред съда за нападение, след като прокурорите оттеглиха обвинението, че се е сбил със семейна двойка в мол преди няколко месеца.

   Нейтън и Синтия Марлоу твърдяха, че при инцидента Симънс е започнал да ги души, докато версията на музиканта е, че мъжът наврял видеокамера в лицето му и той се е изплашил за безопасността на семейството си.

   Лошата новина е, че Симънс е обвиняем по дело за сексуален тормоз. Жалбата е подадена от гримьорка, която твърди, че Джийн Симънс я е сграбчил и отказал да я пусне, докато търкал чатала си (!) в нея.

  Извън съдебните си занимания, Симънс и колегите му от KISS ще участват в уеб чат на 1 юни в 20:45 вечерта българско време. Адресът на виртуалната среща с феновете е http://ustream.tv/kiss
Ключови думи: