Слушай онлайн
Дейвид Бауи показа трите различни обложки за предстоящия сборен албум „Nothing Has Changed“, който ще се появи на 17 ноември. Те са дело на дизайнера Джонатан Барнбрук (можете да ги видите в галерията).
Луксозният албум ще излезе на три CD-та, а той ще бъде украсен с най-новата обложка (фотографията е заснета от Джими Кинг през 2013 г.), версията с 2 CD-та ще бъде със снимката на Стиви Шапиро от 1975 г. , а двойният винил ще включва кадъра на Бауи, който е заснет от Мик Рок в дома на звездата през 1972 година.
Основната тема и в трите обложки е „Бауи, който гледа в огледалото“, обясни Барнбрук. „Нещо, което е достатъчно силен „архетип“, който да предизвика веднага визуална връзка, но да направи ясно, че това е колекция от песни от живота на тази личност в цялост, а не специфична концепция, която засяга само определен период от време, както е обикновено с албумите.“